AI Webinář: Marketuj jako expert 2.0

Na nápady a realizaci už nejste sami. Využijte asistenty na texty, obrázky i střih videa. Pomůžou vám s kurzy, sociálními sítěmi, reels, b-rolly, emailingem i produktovými popisy.


Kdy: záznam webináře, ihned k dispozici
Kde: kdekoliv, online
Cena: 690 Kč

Vysíláme z Bali 🏝️

"ChatGPT je pod prsty marketéra zbraň na kterou by měli vydávat zbrojní průkaz."

O ChatGPT se toho můžete již dnes dozvědět hodně. Jak tvořit prompty, jak vlastně funguje a další základy. Ale teorii se věnovat nebudeme. Celý webinář bude o postupech, které osobně využíme v agentuře Modrá krev pro vlastní produkty i pro naše klienty.

Nahlédněte, jak s ChatGPT dalšími AI nástroji pracuje David Lörincz. Marketingový expert žijící na Bali s 13 letými zkušenostmi.

Chci se registrovat

Cena: 690 Kč | Záznam na 30 dní

 

Na webináři vám ukážu:

  • Pomocník na tvorbu produktových popisků e-shopu  Ve vaší struktuře, s využitím vašeho know how, ale s přidáním emocí a informacé, které pomůžou vašim návštěvníkům k rozhodnutí.

  • Emaily i celé emailové sekvence – Denní chleba marketéra je dělat zpravodaje, mluvit o nabídkách. Žere to hodiny času denně. Ukážu vám, jak to zkráti

  • Nápady na strategie a kampaně – Jak zaujmout? To je to oč v marketingu běží. Získat pozornost. A to vyžaduje neustále nové neotřelé nápady, brainstorming. Naučíte se chrlit desítky nápadů, které dávají smysl.

  • Obsahové linky a posty na sociální sítě – Co na ty sítě pořád dávat? Nedělejte obsah pro obsah. Naučíte se vytvářet obsahové linky i obsahový kalendář.

  • Reelsy, b-rolly, střih – Vše jde dnes s 90% procent automatizovat a udělat pár malých úprav na konci. Místo hodin to zabere minuty.

  • Produktové fotky – dejte fotografovi dovolenou a tvořte produktové fotky, za které by se nikdo nestyděl. Dokonce i v rámci oblečení.

  • Spousta grafických vychytávek – Časové osy, mindmapy, záměna vašeho obličeje s Mona Lisou nebo na 5000 Kč bankovce,, odstranit watermark, vtipné hlášky z filmů, repurpusing obsahu, automatická úprava barev, zlepšení kvality fotky či videa.

  • Vytvoříme kvíz jako lead magnet – a během minuty jej vložíme rovnou do typeform nebo Google Forms.

Bude to nabité, bude to jízda. Podobný webinář specificky pro marketéry a SM experty byste na českém internetu hledali marně.

Praktické informace

  • Záznam bude k dispozici na 30 dní

Délka wwebináře:
90 minut
(13:00–14:30)

Max. počet účastníků:
300

Objednat záznam webináře

Cena: 690 Kč | Záznam na 30 dní

Psali o nás

Optimalizujte produktové popisky s využitím recenzí na internetu za pár sekund. 👇

Přesně tolik stojí konzultace se mnou ...

Náš CEO Daniel Kosec  🏟️

Naučím vás tvořit mindmapy a další typy bohatého obsahu pro články na vaše téma lusknutím prstu.👇

Webinářem vás provede

David Lörincz

marketingový expert

Marketingu již se věnuje od roku 2011. Aktuálně řídí agenturu Modrá krev a také se stará o marketing AI Institute. Jeho školeními a webináři již prošly tisíce účastníků. Přes 8 let již žije na Bali, kde si postavil dům a našel rodinu.