AI Webinář: Zvyšte svou produktivitu s AI nástroji

Zapojte se do našeho exkluzivního webináře a odemkněte potenciál nejnovějších AI nástrojů pro radikální zvýšení vaší pracovní efektivnosti. Vše si ukážeme prakticky.


Kdy: záznam webináře, ihned k dispozici (2 hodiny a 30 minut)
Kde: kdekoliv, online
Cena: 990 Kč

S AI nástroji jako Fireflies.ai, Aragon, Fireflies, Scribe, Rows, Perplexity a dalšími, už nikdy nebudete muset ztrácet čas rutinními úkoly. Přizpůsobte si nástroje přímo na míru vašim potřebám – ať už v oblasti právních procesů, zaznamenávání konverzací nebo tvoření obsahu.

Projdeme si v praxi jednotlivé nástroje na webináři vám přímo ukážeme, jak s nimi pracovat a jaké výstupy můžete očekávat.

Chci se registrovat

Cena: 990 Kč | Záznam na 30 dní

 

Na webináři vám ukážu:

  • Automatizace rutinních úkolů – Jak využít AI k automatizaci právních a administrativních procesů, ušetřit čas a zaměřit se na strategické rozhodování.

  • Efektivní zaznamenávání konverzací – Použijte Fireflies.ai pro automatické zaznamenávání a analýzu vašich schůzek, zvyšte produktivitu a nikdy nic nezapomeňte.

  • Tvorba vizuálního obsahu – Naučte se, jak pomocí AragonAI vytvářet profesionální portrétní fotografie bez nutnosti focení.

  • Generování a klonování hlasu – Objevte možnosti ElevenLabs pro vytváření hlasových avatarů a přizpůsobení vašich audio materiálů.

  • Práce s daty a dokumentací – Zjistěte, jak můžete s Rows AI a Scribe AI efektivně pracovat s daty a vytvářet přehlednou dokumentaci a pracovní procesy. Rychleji než řeknete “umělá inteligence”.

  • Výzkum a analýza – Využijte Perplexity AI pro hloubkový výzkum a získávání relevantních informací pro vaše projekty.

Praktické informace

  • Záznam bude k dispozici na 30 dní

Délka wwebináře:
2h 30m
(18:00–20:30)

Max. počet účastníků:
300

Chci se registrovat

Cena: 990 Kč | Záznam na 30 dní

Psali o nás

Ukázky fotek vygenerované z nástroje Aragon 👇

Podíváme se v praxi, jak Rows může změnit vaši práci s daty 👇

A naučíte se efektivně vytvářet firemní návody 👇

 

Webinářem vás provede

Luka Budík

marketingový expert

uka je tou správnou osobou, když přijde na technickou stránku věci. AI se věnuje již přes 3 roky a jeho schopnost implementovat tuto technologii do firemního prostředí činí z něj nepostradatelnou součást našeho týmu.