Ukradne ti umělá inteligence práci nebo znásobí tvou produktivitu?

První česká kniha o ChatGPT a AI nástrojích, které ti už dnes znásobí tvou produktivitu a ušetří ti tuny mentální energie.

 • checkmarkZvyšte svou produktivitu až o 200 % díky AI nástrojům
 • checkmarkObjevte trendy v umělé inteligenci, abyste mohli využít jejich potenciál
 • checkmarkZjistěte, jak AI změní pracovní trh v následujících letech, ale možná i měsících
 • checkmarkNaučte se už dnes používat AI nástroje, které vám pomohou psát emaily, marketingové texty, vytvářet ilustrace, kreativy do reklamy, upravovat fotky, stříhat video, plánovat den ...

V nové aktualizaci naleznete o 30 stránek více informací týkajících se penalizace AI obsahu na Google, stejně jako novinky ohledně GPT-4 včetně jeho pluginů. Navíc vás čeká celá řada nových podnikatelských inspirací, které byly přidány spolu s novými funkcemi, Midjourney 5, podrobnými návody a novými prompty pro testování.

   
 • ✓ Zvyšte svou produktivitu až o 200 % díky AI nástrojům
 • ✓ Objevte trendy v umělé inteligenci, abyste mohli využít jejich potenciál
 • ✓ Zjistěte, jak AI změní pracovní trh v následujících letech, ale možná i měsících
 • ✓ Naučte se už dnes používat AI nástroje, které vám pomohou psát emaily, marketingové texty, vytvářet ilustrace, kreativy do reklamy, upravovat fotky, stříhat video, plánovat den ...

V aktualizované verzi naleznete 30 stránek navíc o (ne)penalizaci Google k AI obsahu a zdali můžeteAI obsah používat, GPT-4 i s Pluginy a spousta nových podnikatelských inspirací, které s novými funkcemi přišli, Midjourney 5, detailnější návod a nové prompty k testování

   

590 Kč

Objednat ebook

Psali o nás

3 +10 důvodů pro přečtení knihy (ještě dnes)

 

Ubezpečíte se, že lidé kteří používají ChatGPT a nové AI nástroje:

 • Jsou efektivnější a stejná činnost je stojí méně hodin
 • Odbaví více zakázek a mohou tak lépe konkurovat cenou, kvalitou služby
 • Získají nazpět čas i mentální kapacity, které jim pomáhají v růstu firmy, zkvalitnění vztahu se zákazníkem nebo na rozvoj svého zdraví či vztahů (dle aktuálních priorit) A jak se stát jedním z nich !

Pokud by vám to nestačilo k rozhodnutí, dále se v knize objevíte :

 • Kdo přijde o práci? Zjistíte kdo přijde ve 2023 i následující roky o práci či zakázky. A jak nebýt jeden z nich !
 • Principy a mindset úspěšných pro příštích 5 let, abyste nezůstali pozadu Utekla vám kupónová privatizace? Uteklo vám krypto? Nenechte si utéct další trend. V knize vám dáme jasné tipy jak vydělat na tomto trendu
 • Konkrétní nápady a inspiraci, jak vybudovat či škálovat na AI váš byznys
 • AI nástroje, které vám pomohou personalizovat obsah a získat více zakázek
 • Co aktuálně můžete od AI očekávat a na co AI hlavně nepoužívat!
 • Jak AI změní pracovní trh, co očekávat od budoucnosti a jak se na ni připravit
 • Postup jak vytvořit svůj první obrázek v AI nástroji Midjourney a návod, jak začít s ChatGPT
 • Pokročilé tipy a triky k zadávání úkolů ChatGPT či Midjourney (prompt engineering).

Nauč se používat 19 AI nástrojů , které ti ušetří i 2 hodiny denně a zvýší ti produktivitu:

 • pomohou vytvořit prezentace za minuty (místo hodin)
 • zrychlí tvorbu prodejních textů na web i do reklam
 • vytvoří přepisy a shrnutí z meetingů a jednání
 • zrychlí onboardingu zaměstnanců poskytnout vyšší kompetence pro jednání se zahraničními partnery …

Přečti si knihu a inspiruj se, které činnosti vás i vašich zaměstnanců můžete zautomatizovat nebo přehodit na AI nástroje už dnes.

ChatGPT a AI nástroje jsou největším skokem k přiblížení se hlavního cíle, proč většina z nás začala podnikat - zisk svobody!

Objednat ebook

Michal Šamaj

"Kamaráde, otevřelo mi to oči. Určitě to musím vyzkoušet a ba co víc, začít s tím pracovat, protože jen v tom, co jsi uvedl v ukázce, je x věcí, které dělám, na kterých plýtvám časem a mentální kapacitou (to píšeš dobře), a pak to ani není podle představ a nemám z toho radost, a vybíjí mě to."

Marek Bojný

"Umělá inteligence je už takle daleko! Děkuji moc za ukázku. Je to opravdu mocný nastroj. Přijdu si jako bych podváděl. Jako bych získal cheaty do byznysu"

David Lörincz

"Krása střídá nádheru, jak by řekl klasik. V knize jsem rozhodně našel více, než jsem čekal a i lidem, kteří již o AI něco ví, rozhodně otevře oči a ukáže cestu ke zjednodušení a zefektivnění jejich práce."

30. listopadu 2022 se svět navždy změnil

… aniž by si 95+% lidí uvědomovalo jak zásadní vliv to bude mít v dalších měsících a letech na jejich každodenní život, práci, smysl, ale i společnost ve které žijeme a co je v ní normální.

Velmi výkonná umělá inteligence ChatGPT od OpenAI se stala dostupná široké veřejnosti. V pouhých 5 dnech začalo ChatGPT používat 1 milion uživatelů. Netflixu to trvalo 41 měsíců Facebooku 10 měsíců Instagramu 2.5 měsíce ChatGPT to zvládlo za 5 dní !

V lednu 2023, pouhé 2 měsíce od spustění používá ChatGPT přes 100 miliónů lidí. Mysleli jsme, že změna začne od manuálních pracovníků a že jednou to možná, ale fakt možná nahradí tvůrce, obchodníky, marketéry, kodéry… Děje se to však přesně naopak!

Principy jak prosperovat v době umělé inteligence v roce 2023 i letech následujících

Objednat ebook

Ing. Antonín Pfleger, FCCA

"Knížku jsem přečetl jedním dechem a mohu ji od srdce doporučit.Knížka je vhodná zejména pro typ lidí, kteří chtějí AI co nejdříve aplikovat do praxe. Skvělé jsou praktické postřehy a ukázky ohledně ChatGPT a na něj navázaných dalších nadstavbových AI nástrojích. "

Ignorujte AI jen na vlastní nebezpečí!!

Petr Macný: "V prosinci jsem díky ChatGPT a AI nástrojům snížil počet lidí z 10 na 3."

Objednat ebook

V knize řešíme 2 hlavní směry: Příležitosti a Rizika

 

Příležitosti

Jak vybudovat byznys na ChatGPT či za pomocí AI i když neumís programovat? Zasdílíme si příklady lidí, kteří už na AI vydělali miliony i nápady, které můžete sami aplikovat. Jak zvýšit svou produktivitu a získat náskok díky AI nástrojům? 19 AI nástrojů, které můžete používat již dnes, zvýší vám produktivitu a ušetří spoustu mentální energie. Garantuji vám, že po přečtení alespoň 1 z nich začnete hned používat.

Investice – které společnosti šlapou do AI? V dlouhodobém měřítku budou pravděpodobně nejcennější aktiva půda a podíly firem. Pokud nechcete tvořit vlastní společnosti, tak co si koupit akcie těch v AI sběhlých. Řekneme si, které společnosti mají nejvíce AI patentů a také co tyto velké jazykové modely potřebují k fungování.

Obavy a rizika

Spousta lidí má obavy, že jim AI vezme práci. Dozvíte se, jak se nestát jedním z nich a jak smýšlet o budoucnosti a připravit se na ni. Někteří mají problém s contentem tvořeným AI či budoucností, která leží před námi.

Pojďme se o těchto věcech pobavit, některé se pokusit zodpovědět a snížit tak negativní pocity, které můžeme vnímat.

Ebook: Ukradne ti AI práci nebo zvýší tvou produktivitu?

590 Kč

 • 190+ stránek, PDF formát
 • Aktualizace ZDARMA
 • Návod na práci s ChatGPT
 • Návod na práci s Midjourney
 • 25+ recenzí na nástroje AI funkční v českém jazyce
Objednat ebook

Daniel Kosec

podnikatel, biohacker a spisovatel

Daniel vnímá trendy a je schopen na nich postavit ziskové byznysy. Vlastní několikamilionové společnosti v nemovitostech, kryptoměnách, biohackingu a longevity. Teď věří, že pro společnost začíná next big thing = AI.