AI Webinář: Prodávej jako expert 2.0

Tvořte emaily, popisky produktů i celé prodejní stránky, které zvýší vaše prodeje.


Kdy: záznam webináře, ihned k dispozici
Kde: kdekoliv, online
Cena: 690 Kč

Vysíláme z Bali 🏝️

Tento webinář naposledy navštívilo 223 účástníků a patřil k těm nejlépe hodnoceným vůbec. Tentokrát se však dozvíte úplně něco jiného.

ChatGPT je pod prsty marketéra zbraň na kterou by měli vydávat zbrojní průkaz.

Ještě nikdy nebylo tak jednoduché přizpůsobit prodejní texty přímo na míru problému nebo cílové skupině. Psát prodejní emaily, které vzbuzují emoce i když třeba produktům tolik nerozumíte nebo zlepšovat UX a konverzní poměr stránek které jste ani nečetli.

Nahlédněte, jak s ChatGPT dalšími AI nástroji pracuje David Lörincz. Marketingový expert žijící na Bali s 13 letými zkušenostmi.

Chci se registrovat

Cena: 690 Kč | Záznam na 30 dní

 

Na webináři vám ukážu:

  • Vytváření GPT asistentů  Naučíte se, jak si vytvořit vlastní AI asistenty, kteří vám budou pomáhat s tvorbou textů pro reklamy, prodejní stránky a emaily.

  • Tvorba a využití person – Objevte, jak vytvářet podrobné persony a následně upravovat texty tak, aby perfektně rezonovaly s vaším cílovým publikem.

  • Optimalizace prodejních stránek – Získejte znalosti o tom, jak své stránky upravit tak, aby dosahovaly vyšších konverzních poměrů a generovaly více prodejů.

  • Použití psychologických triggerů – Naučte se, jak využít psychologické principy jako jsou vzácnost, autorita, sociální důkaz, a urgentnost, aby vaše texty rezonovaly s emocemi a přesvědčily čtenáře k akci.

  • Psaní přesvědčivých reklamních textů nejen Facebook – Zjistěte, jaké slovní obraty, struktury a vizuální prvky nejvíce zaujmou vaši cílovou skupinu na Facebooku, a jak tvořit reklamy, které skutečně konvertují.

Praktické informace

  • Záznam bude k dispozici na 30 dní

Délka webináře:
90 minut
(13:00–14:30)

Max. počet účastníků:
300

Chci se registrovat

Cena: 690 Kč | Záznam na 30 dní

Psali o nás

Obě verze prodejního textu byly vygenerovány bez úpravy v ChatGPT.

První verze pracuje s přínosy služby a určitě neurazí.

Druhá verze však pracuje se specifickou personou, prodejními formulami, psychologickými triggery a specifickými bolestmi potencionálního zákazníka.

Webinářem vás provede

David Lörincz

marketingový expert

Marketingu již se věnuje od roku 2011. Aktuálně řídí agenturu Modrá krev a také se stará o marketing AI Institute. Jeho školeními a webináři již prošly tisíce účastníků. Přes 8 let již žije na Bali, kde si postavil dům a našel rodinu.