8-dílná série webinářů o AI

Přes 20 hodin vzdělávání exkluzivního obsahu, který pokrývá nejen generování textu, ale i grafiku, právo, hlasové technologie, analýzu dat a automatizaci procesů!

 
Objednat komplexní program

Jen nyní za pouhých 3 490 Kč za 20 hodin vzdělání o AI.

Odemkněte potenciál umělé inteligence pro váš byznys: objevte, jak revoluce v AI mění marketing a práci, a získejte nástroje pro efektivnější, rychlejší a nákladově výhodnější procesy.

8000+ lidí

se s námi každý týden vzdělává v oblasti umělé inteligence.

15 let zkušeností

v AI odvětví máme dohromady v týmu 4 odborníků

453 účastníků

se zúčastnilo webinářů z tohoto programu

záznam k dispozici

1. ChatGPT+ od A do Z

Naučíte se používat ChatGPT+, pluginy a připojení k internetu lépe než 99% lidí.

záznam k dispozici

2. AI Grafika efektivně

Ztrácíte čas a peníze čekáním na grafika? Získejte moc nad vlastním vizuálním obsahem díky generativní AI.

záznam k dispozici

3. Ve službách značky

Tvorba obsahové strategie a obsahu na běžícím páse. A to jak v textu tak grafice.

záznam k dispozici

4. Prodávejte jako profík

Reklamní texty, emaily, prodejní stránky pro produkty i služby, příspěvky na sociální sitě a další. 

záznam k dispozici

5. Etika a autorská práva

Získejte odpovědi na všechny vaše palčivé otázky ohledně práv užití a etického kodexu umělé inteligence.

záznam k dispozici

6. Podcast 

Od návrhu otázek až po střih a propagaci epizody. Vše zvládnete za minuty namísto hodin.

záznam k dispozici

7. Data a analýza

S daty a tabulkami musí bohužel někdy pracovat každý. Urychlete si to díky AI.

záznam k dispozici

8. Automatizace procesů s AI lidsky

Zákaznický servis, odpovědi na komentáře, získávání leadů. Vše může probíhat samo, pokud budete chtít.

Přes 20 hodin vzdělání


V týmu AI Institute jsme dokončili výjimečný projekt, při kterém jsme prověřili nejnovější vývoj v oblasti umělé inteligence. Výsledkem je podrobný přehled, který vám umožní okamžitě pochopit, jak může umělá inteligence již dnes optimalizovat vaše procesy, ušetřit čas i náklady a zároveň vylepšit vaše obchodní výsledky.

V prostředí, kde neefektivní firmy rychle ztrácejí svou pozici na trhu, se inovace využívající umělou inteligenci může stát klíčovou konkurenční výhodou, která odliší vaše podnikání od ostatních. Přidejte se k nám a objevte, jak můžete s pomocí AI transformovat svůj byznys a zajistit si přední místo v digitální éře.


Nespokojili jsme se pouze s generováním textu, na rozdíl od mnoha konkurentů na trhu. Rozšířili jsme naše zaměření i na grafiku, právo, hlasové technologie, analýzu dat a automatizaci procesů. Jsme přesvědčeni, že každé oddělení ve firmě má potenciál transformovat svůj dosavadní způsob práce díky těmto inovacím.

Pořiďte si tuto knihovnu pro sebe nebo lépe i celému vašemu týmu. Přihlášení do členské sekce můžete sdílet s kolegy a na následných jednáních probrat, jak poznatky můžete implementovat.

Přejeme vám mnoho inspirativních chvil a objevů.


Získejte tuto knihovnu pro sebe a ideálně pro celý váš tým. Přístup do členské sekce je možné bez problémů sdílet s vašimi kolegy, což vám umožní společně na jednáních diskutovat, jak tyto nové poznatky aplikovat ve vaší praxi.

Přejeme vám hodně inspirace a objevných momentů.

Tým AI Institute.cz

Jde o vaši budoucnost. Naučte se konečně pracovat s nástroji AI.

Zvažte na chvíli: Kolik by stál krach vaší firmy, ztráta zaměstnání? Kolik vás stojí každý den, kdy zůstáváte pozadu v technologickém vývoji? A co tím vším riskujete? Vaši reputaci? Svůj čas? Svou budoucnost?

Představte si, že byste za malý zlomek těchto nákladů mohl získat přístup k nástrojům a znalostem, které vás postaví na špičku AI revoluce.

Vaše investice? Pouhých 2990 Kč

Garance 100% Spokojenosti

Když s nákupem nebudete úplně spokojeni, dejte nám vědět a my vám vrátíme peníze do 30 dnů. Vaše spokojenost je pro nás klíčová!

3 490 Kč

2 webináře ZDARMA

 • Webinář: ChatGPT+ od A do Z
  (v hodnotě 1 990 Kč)
 • Webinář: AI Grafika efektivně 
  (v hodnotě 1 990 Kč)
 • Webinář: Budování značky 
  (v hodnotě 1 990 Kč)
 • Webinář: Prodávejte jako profík 
  (v hodnotě 1 990 Kč)
 • Webinář: Etika a autorská práva 
  (v hodnotě 1 990 Kč)
 • Webinář: Podcast 
  (v hodnotě 1 990 Kč)
 • Webinář: Data a analýza 
  (v hodnotě 1 990 Kč)
 • Webinář: Automatizace procesů s AI 
  (v hodnotě 1 990 Kč)

Hodnota programu je 15 920 Kč.
Jen nyní za 3 490 Kč.

Objednat komplexní program

Kdo jsme?

Zkušení podnikatelé, marketéři, developeři i experti na jazykové modely s mnohaletou zkušeností. AI Institute.cz jsme založili v lednu 2023, tedy v éře, kdy se LLM technologie jako ChatGPT začaly objevovat na scéně pro širší veřejnost.

Jsme přesvědčeni, že nyní nastal čas pro revoluci, která je podobně významná jako nástup internetu v minulosti. Chápeme význam tohoto historického momentu a především potenciál, který AI přináší.

Proto se chceme stát průvodci ve světě umělé inteligence jak pro pracovníky, tak pro jejich zaměstnavatele.

Daniel Kosec

Daniel je nejen vášnivým investorem v kryptoměnách a biohackingu, ale také nadšencem v AI. Má za sebou historii zakládání úspěšných společností a jeho vize o využití AI v podnikání je to, co stojí za vznikem tohoto institutu. 

David Lörincz

Odborník na marketing s hlubokým porozuměním pro potřeby moderního trhu. Na digitální scéně již je skoro 20 let a  jeho agentura, Modrá krev, je svědkem rostoucího významu AI v marketingu. 

Luka Budík

Luka je tou správnou osobou, když přijde na technickou stránku věci. AI se věnuje již přes 3 roky a jeho schopnost implementovat tuto technologii do firemního prostředí činí z něj nepostradatelnou součást našeho týmu.

Ondřej Hlaváč

Již přes 5 let se věnuje automatizaci a z toho poslední 2 roky také jazykovým modelům. Podílel se na technologických řešení využívající LLM od e-commerce, financí, healthcare až po školství.

Kateřina Mlsná

"Musím říct, že tento webinář byl pecka. Vždycky jsem chtěla vědět, jak využít umělou inteligenci, ale nevěděla jsem, kde začít. Po tomto webináři mám nejen nástroje, ale i sebevědomí k jejich využití. Děkuji!"

David Peterka

"Knihovna marketingových promptů pro ChatGPT byla pro mě naprostý gamechanger! Je to jako mít vlastního marketéra 24/7!"

Marek Přecechtěl

"E-book o nástroji Midjourney byl absolutní trefa do černého. Vždy jsem hledal efektivní způsob, jak generovat grafiku pomocí AI, a tento nástroj mění pravidla hry. Díky technikám a postupům z e-booku jsem začal vytvářet vizuály, které přesahují moje očekávání."