Ultimátní průvodce Midjourney

Naučte se tvořit pokročilou grafiku, obrázky a kresby během pár sekund.

 

 • checkmarkObrázek vydá za tisíc slov. Naučte se komunikovat s kolegy i zákazníky pomocí fotek, nákresů a ilustrací.
 • checkmarkUšetřete tisíce za fotografie, ikony a další grafické prvky, které potřebujete na web, sociální sítě a do prezentací.
 • checkmarkJste grafik nebo ilustrátor? Zlepšete a zrychlete své grafické výstupy a vydělejte tak násobně více peněz

Naučte se ovládat nástroj Midjourney a změňte svůj přístup k ilustracím, fotografím a grafice. Ať již v rámci byznysu nebo hobby.

Napsal: Daniel Kosec
Vydání: květen 2023

 • ✓ Zvyšte svou produktivitu až o 200 % díky AI nástrojům
 • ✓ Objevte trendy v umělé inteligenci, abyste mohli využít jejich potenciál
 • ✓ Zjistěte, jak AI změní pracovní trh v následujících letech, ale možná i měsících
 • ✓ Naučte se už dnes používat AI nástroje, které vám pomohou psát emaily, marketingové texty, vytvářet ilustrace, kreativy do reklamy, upravovat fotky, stříhat video, plánovat den ...

V aktualizované verzi naleznete 30 stránek navíc o (ne)penalizaci Google k AI obsahu a zdali můžeteAI obsah používat, GPT-4 i s Pluginy a spousta nových podnikatelských inspirací, které s novými funkcemi přišli, Midjourney 5, detailnější návod a nové prompty k testování

   

jen za 490 Kč

Objednat ebook

Tereza Balická

"Už když jsem viděla tu první stránku, tak jsem si říkala WOW. Mám se ještě co učit, ale tahle kniha je určitě skvělý start."

Buďte hvězdou sociálních sítí

Naučte se, jak vytvářet úchvatné fotky, ilustrace a infografiky s midjourney programem, které zvýší váš dosah a tržby, aniž byste museli utrácet spoustu času a peněz za drahé grafické designéry.

 

Dejte konkurenci vale

Ovládněte tajné finty tvorby vizuálního obsahu s midjourney programem, které vaši konkurenti neznají, a získejte tak výhodu, která vás dostane do čela vašeho odvětví.

 

Stvořte značku, kterou budou milovat

Udělejte z vaší značky magnet na zákazníky tím, že vytváříte fotky, ilustrace a infografiky s midjourney programem, které odráží vaše hodnoty a vytváří jedinečný vizuální styl, jenž zvýší důvěru v vaše firemní materiály.

 

Překonejte hranice rozpočtu a znalostí

Objevte, jak s pomocí Midjourney můžete snadno vytvářet profesionální vizuální obsah, o kterém jste dříve jen snili! Získáte možnost tvořit na sítích, na které jste dosun neměli rozpočet ani znalosti.

 

Staňte se super-rychlým grafickým hrdinou

Jste grafik / ilustrátor na volné noze? Splňte přání klientů v mžiku! Zvládnete tak více zakázek a váš obrat bude stoupat jako raketa.

 

Poprvé v historii:

Obrazy, které máte v hlavě mohou vidět i ostatní. Vaši kolegové, klienti nebo zákaznici. A nemusíte mít žádné grafické vlohy.

Objednat ebook

Co najdete v knize?

 

1. Praktický návod k práci s obrázky pro byznysové účely

Naučte se, co je třeba udělat, abyste mohli efektivně využívat obrázky ve svém podnikání a získat konkurenční výhodu.

 

2. Zvyšování kvality a rozlišení obrázků

Zjistěte, jak vylepšit kvalitu a rozlišení generovaných obrázků, abyste dosáhli profesionálního vzhledu ve vašich vizuálních projektech.

 

3. Práce s vlastními obrázky v Midjourney

Učte se, jak importovat a upravovat vlastní obrázky v Midjourney, včetně kombinování dvou různých obrázků pro vytvoření unikátního výsledku.

 

4. Pokročilé techniky s prompty

Získejte znalosti o pokročilých funkcích jako repeat, blend, remix a dalších, které vám umožní dosáhnout kreativního a originálního designu.

 

5. Inspirace a příklady od odborníků

Objevte více než 100 promptů a obrázků s úchvatnými vizuály, ukázky práce renomovaných grafických designérů a atypické použití v praxi, které rozšíří vaše možnosti a poskytne nekonečnou inspiraci.

 

6. Efektivní komunikace prostřednictvím vizuálního obsahu

Naučte se, jak vyjadřovat své myšlenky a sdělovat své poselství prostřednictvím silných a přitažlivých obrázků, které upoutají pozornost vašeho publika.

7. Optimalizace obrázků pro různé platformy

Získejte znalosti o tom, jak přizpůsobit své vizuální tvorby pro různé sociální sítě, webové stránky a další digitální platformy, aby vaše dílo vyniklo a získalo maximální dosah.

 

8. Tipy a triky pro úspěšnou práci s obrázky

Odhalte tajemství, jak účinně pracovat s obrázky, včetně rychlých úprav, efektivního využití nástrojů a technik, které vám ušetří čas a zvýší produktivitu.

 

... a spoustu dalších tipů a triků

Ukázka výstupů z knihy

Pro koho je kniha?

 

Podnikatelé

Ušetřete čas i peníze při vytváření vizuálního obsahu pro váš byznys! Tato kniha vám ukáže, jak snadno a rychle vytvořit poutavé grafiky, které podpoří váš prodej a zvýší vaši zákaznickou základnu.

 

Markeťáci

Zažijte revoluci ve světě vizuálního marketingu! Tato kniha vám pomůže vytvářet úchvatné grafiky a infografiky, které přitáhnou pozornost vašich zákazníků a zvýší vaši konverzní míru.

 

Grafici a ilustrátoři

Rozšiřte svůj arzenál nástrojů a technik! Tato kniha vám představí inovativní program midjourney, který vám pomůže zdokonalit vaše dovednosti a zvýšit efektivitu při tvorbě grafického obsahu.

Ing. Antonín Pfleger, FCCA

"Knížku jsem přečetl jedním dechem a mohu ji od srdce doporučit.Knížka je vhodná zejména pro typ lidí, kteří chtějí AI co nejdříve aplikovat do praxe. Skvělé jsou praktické postřehy a ukázky ohledně ChatGPT a na něj navázaných dalších nadstavbových AI nástrojích. "

Ebook: Ultimátní průvodce Midjourney

jen za 490 Kč

 • 188+ stránek, PDF formát
 • Aktualizace ZDARMA
 • 100+ promptů na tvorbu grafik a ilustrací
 • Návod na práci s Midjourney
Objednat ebook

Daniel Kosec

podnikatel, biohacker a spisovatel

Daniel vnímá trendy a je schopen na nich postavit ziskové byznysy. Vlastní několikamilionové společnosti v nemovitostech, kryptoměnách, biohackingu a longevity. Teď věří, že pro společnost začíná next big thing = AI.